1 kwietnia 2015

5 ulubionych fit profili na Instagramie


Lato zbliża się wielkimi krokami, a Ty wciąż szukasz wymówek od ćwiczeń? Kiedy mi brakuje motywacji zaglądam na swój Instagram. Przeglądam profile, które obserwuję i od razu pojawia się w mojej głowie myśl "kurczę, ja też mogę taka być!". Rzecz jasna, piękne ciało nie jest kwestią dwóch miesięcy, ale patrzę na dziewczyny i wiem, że ciężką prać można zyskać upragnioną sylwetkę. Zobaczcie moje ulubione fit profile na Instagramie!Na pierwszy ogień idzie Alexa Jean Brown. Alexa ma 24 lata i jest mamą ślicznej Logan. Na swoim instagramie dodaje dużo filmików z ćwiczeniami. Pokazuje jak można ćwiczyć w domu i na siłowni. Moim zdaniem jest niesamowita! To świetny przykład na to, że będąc mamą wciąż można mieć idealną figurę. Alexa potrafi połączyć zabawę z córką z ćwiczeniami :)


Amanda Bisk mieszka w Australii i jest sportowym maniakiem! Za każdym razem kiedy widzę nowe zdjęcie, na usta ciśnie mi się tylko "wow!". Sport to całe życie Amandy, jest gimnastyczką, instruktorką jogi, biega, ćwiczy siłowo itd. Nie ukrywam, że moim marzeniem jest umieć robić takie cuda jak Amanda. Nie wiem ile lat musiałabym ćwiczyć jogę żeby chociaż odrobinę zbliżyć się do jej poziomu.


Nikki Blackketter swoją przygodę z fitness zaczynała od szczupłej, ale niewysportowanej sylwetki. Pokazała jak skinny fat zamienić na skinny fit i trzeba przyznać, że efekt końcowy jest powalający. To dla mnie przykład osoby, która mając dobrą figurę nie zaprzestaje i dąży do perfekcji. 


Na profil Anny Victorii trafiłam stosunkowo niedawno. Sama Anna twierdzi, że dobrze czuła się przy swojej poprzedniej wadze i nie widziała powodu dlaczego miałaby coś zmieniać, do ćwiczeń i diety zmusiły ją problemy zdrowotne. Jej przemiana robi wrażenie. Na jej profilu oprócz zdjęć znajdziecie sporo filmików z tym jakie ćwiczenia wykonuje w domu. Sama kilka z nich zgapiłam i dodałam do swoich treningów.


Pamela ma 18 lat i mieszka w Niemczech. Cóż mogę o niej powiedzieć, jest idealna… Śledzę ją od bardzo dawna i spokojnie mogę powiedzieć, że jest posiadaczką takiego ciała jakie chciałabym mieć. Często dodaje zdjęcia na siłowni, w kuchni, swoich stylizacji i pięknego brzucha ;) 

Oto 5 moich silnych motywacji. Koniecznie piszcie w komentarzach o swoich ulubionych profilach! :)