1 kwietnia 2012

Śniadanie dla blogerek.

W ubiegły czwartek miałam okazję być na śniadaniu prasowym dla blogerek otwierającym wiosenną edycję Warsaw Fashion Weekend. Instytut Cervantesa przygotował dla nas specjalny hiszpański poczęstunek.
Dowiedziałyśmy się o nowościach marki Top Secret, ich kolekcje są coraz lepsze i moim zdaniem jakość ubrań jest świetna.
Ogłoszono konkurs na stylizację inspirowaną Hiszpanią, do wygrania jest torebka marki BARADA Sevilla. Jest bardzo ładna i już wiem, że szybko stałaby się moją ulubioną torbą. Jednak nie to jest najważniejsze. Torebki marki BARADA są robione ręcznie z pięknych skór. Wspaniale by było mieć taką torbę w swojej kolekcji.
Największą atrakcją Warsaw Fashion Weekend będą pokazy mody projektantów, którzy przyjadą z Hiszpanii.Wartym uwagi wydarzeniem jest FASHION ROCK'n'ROLL. Gwiazdy polskiej muzyki w sobotni wieczór zagrają w SOHO Faktory, będziemy oglądać pełne rock'owego pazura stylizacje.
Poznałyśmy Joanne Horodyńsą, Adę Fijał i Annę Puślecką. Nie sądziłam, że są tak przemiłe i otwarte.

W końcu miałam okazje poznać dziewczyny, które wcześniej kojarzyłam tylko z blogów. Niesamowicie sympatyczne i przekazujące bardzo pozytywną energię! Warto było przyjechać chociażby po to, żeby móc się przekonać jakie są w rzeczywistości :)