23 grudnia 2012

Dekoracje Świąteczne

Święta to szczególny czas spotkań z bliskimi. Oczywiście najważniejsze aby spędzić je z rodziną w ciepłej atmosferze. Tego Wam wszystkim życzę. Chociaż czym byłyby święta bez małej wojny w domu ;)
Moją osobistą przyjemnością jest ozdobienie pokoju by nadać tym chwilom szczególnej atmosfery. Uwielbiam lampeczki rozwieszone w domu i na dworze. Niestety nie udało mi się zrobić ładnych zdjęć tym nad oknem mojej sypialni... Oto kilka zdjęć z  moimi ulubionymi dekoracjami. 


Zapachowe świece zawsze nadają wspaniały klimat pomieszczeniom. Ta ma cudowny czekoladowy zapach i piękne opakowanie.
Tak wyglądają początki pakowania prezentów dla bliskich i oczywiście dla siebie samej ;)


Ta mała skarbonka jest ze mną od dawna. Nie mogłabym się jej pozbyć, jeden z moich pierwszych świątecznych zakupów kiedy jeszcze byłam mała.Nie wiem jak Wy, ale ja nie wyobrażam sobie świąt bez jemioły. Co roku zdobię nią cały dom!Na dzisiejszych zakupach postanowiłam dokupić do pokoju kilka gwiazd betlejemskich. Uważam, że to bardzo fajny dodatek w święta do każdego wnętrza.


Haha i mój kot, który ma już dość moich porządków. Zbyt często musi uciekać przed odkurzaczem ;) 

Na koniec kilka ozdób choinkowych. Zdecydowanie moimi ulubionymi są pierniczki powieszone na wstążeczkach. Szkoda, że dzieci tak szybko zjadają je z choinki...

Jestem ciekawa jak Wy dekorujecie swoje pokoje :) 
Taj jak obiecałam jutro rano pojawi się kolejny outfit.