15 września 2012

Bandamka i cytryna

Mimo, że mamy już połowę września postanowiłam dodać ostatni post z moich wakacji w Bułgarii. Tym razem są to dwa zestawy.

Pierwszy bardziej dziewczęcy. W takie upały często nosiłam tą sukienkę z szafomani. Delikatna o prześlicznym kolorze. Już kiedyś pisałam, że nie bardzo wiem co nosić pod spodem, ponieważ góra jest koronkowa. Teraz ten problem się rozwiązał dzięki zakupowi limonkowego biustonosza z E-Lady. Kolorystycznie pasuje idealnie. Do tego dobrałam brązowe dodatki: sandały z aldo, okulary, pasek i torbę z h&m. Biżuteria jest kolorowa chociaż nie nadaje wyglądu papugi. Są to jedne z moich ulubionych bransoletek i kolczyki łezki.

Drugi zestaw to połączenie szortów z wysokim stanem z prostą pasiastą koszulką. Bandamka to fajny akcent niezależnie od koloru włosów. Ja szczególnie polubiłam te czerwone. Ożywia nawet ciemne i smutne ubrania. Tak jak i w poprzednim stroju i tym razem dobrałam brązowe dodatki. Nie tylko dlatego, że nie brałam ich zbyt wiele ze sobą, ale te buty i torba były po prostu najpraktyczniejsze.