30 listopada 2012

Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę

Dzisiejszy post powstaje po to by przypomnieć Wam, że już w najbliższą niedziele rusza akcja Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę. Do specjalnie oznakowanych miejsc możecie przynosić odzież, obuwie, zabawki, żywność długoterminową, słodycze, książki, ziemiopłody. Zgodnie z tradycją Akcji Sztaby organizują zbiórki z myślą o dzieciach w najbliższym otoczeniu.
Co roku staram się zebrać rzeczy do oddania. Bardzo lubię porządek w swojej szafie i jeśli śledzicie mojego facebook'a, wiecie, że dużo wolnego czasu poświęciłam ostatnio właśnie na sprzątanie. Teraz mam więcej miejsca i szafa jest lepiej zorganizowana, ale nie to jest tutaj najważniejsze. Dzięki temu znalazłam mnóstwo rzeczy, które oddam potrzebującym. Każdy z nas ma u siebie jakieś dawno zapomniane ubrania. U mnie znalazło się ich dość sporo :) Zachęcam i Was do przejrzenia ubrań. Możecie pomóc innym i przy okazji wasza szafa na tym skorzysta.
Akcja odbywa się w całej polce. W Lublinie zbiórka będzie prowadzona od godziny 10:00 do 15:00. Później dary można przynosić do siedziby Polskiego Radia Lublin, przy ulicy Obrońców Pokoju 2.
Więcej informacji znajdziecie na stronie: pdpz.pl