30 lipca 2013

Bloggers

W ubiegłą niedziele miała okazję uczestniczyć w Spotkaniu Lubelskich Bloggerek w Hotelu Luxor, organizowanym przez DeaShopmakeuplace oraz DR5000. Zazwyczaj umawiałam się z dziewczynami w dość kameralnym gronie, formatu wypadu z koleżankami na kawę i plotki. To było pierwsze tego typu spotkanie w Lublinie na jakim byłam. Bardzo się cieszę, że miałam okazję poznać te osoby, które do tej pory miałam okazję obserwować tylko za pośrednictwem komputera. 
Dowiedziałyśmy się sporo na temat makijażu fotograficznego. Co ciekawe, chyba większość z nas robi na co dzień wiele błędów przy tak podstawowych rzeczach jak np. demakijaż. Aneta Błaszczak z makeuplace pokazała na Ani jak wykonać makijaż krok po kroku. Diana i Rafał opowiedzieli nam o świetle, głębi i kompozycji na zdjęciach.
Ponieważ jestem strasznym łakomczuchem, nie mogę nie wspomnieć o przepysznym torcie, którym zajadałyśmy się pod koniec spotkania. Raczej nie przepadam za masą lukrową, ale muszę przyznać, że w tym wypadku nie zepsuła smaku, za to pięknie zdobiła kolorem i napisem DeaShop
Na tę okazję wybrałam prostą białą sukienkę, która okazała się strzałem w dziesiątkę. Czuję się wyróżniona, ponieważ dostałam nagrodę od DeaShop za najlepszą stylizację :)

Blogi:
fashionofashopaholic
madameestelle
apieceofmylifeloveandfashion
the-white-oleander
misscferreira
madamepoupee
maggie-fashion
malaczarnablogg
sukienka: oasap | sandałki: stradivarius | torba: H&MFollow on Bloglovin