31 lipca 2012

Lime dress

Jak widzicie melonik nie chce wrócić do szafy. Na taką byle jaką pogodę jaka była ostatnio nadaje się świetnie. Tak naprawdę mam sporo kapeluszy i uwielbiam je kupować, jednak nie zawsze pasuje włożyć takie nakrycie głowy.
Nowością jest limonkowa sukienka. Idealna na lato, choć nadaje się również na trochę chłodniejsze dni. Ostatnio bardzo często w niej chodzę. Dobrze wygląda w luźnej wakacyjnej formia jak i w bardziej eleganckiej. Delikatny materiał i kolor sprawiają, że to mój numer jeden na lato. Granatowy żakiet ze złotymi guzikami już od dawna był na mojej liście obowiązkowych zakupów. Planowałam nawet wymienić guziki w granatowym z h&m, który już się pojawił kiedyś na blogu. Na szczęście swój obiekt pożądania znalazłam w reserved i to za rozsądną cenę. Dobrałam buty w kontrastującym kolorze i prostą skórzaną torbę.

P.S.
Jutro wyjeżdżam na wakacje, więc prawdopodobnie będę się rzadziej udzielać. Zaglądajcie na mojego facebooka, gdzie na pewno częściej będę pisać. Potrzebuje odrobiny wypoczynku i dobrej zabawy :)

Za zdjęcia dziękuje Ani - a piece of Anna

sukienka - romwe
żakiet - reserved
buty - DEA shop
melonik - allegro
torba - vintage