7 września 2013

Royal blue skirt

W przerwie między pakowaniem znalazłam chwilę na dodanie nowego posta. Miesiąc temu dopiero zaczynałam planować swoje wakacje. Aż ciężko uwierzyć, że wylatuje już jutro! Wydawało mi się, że to tak odległy termin, a nawet nie wiem kiedy to zleciało. Przygotowałam dla Was kilka wpisów, ale odpisywaniem na maile, komentarze itd. zajmę się dopiero po powrocie. Mam nadzieje, że mimo mojej chwilowej nieobecności będziecie tu zaglądać :)

Moja dzisiejsza stylizacja należy do tych jakie lubię najbardziej. Nadaje się na co dzień, a jednocześnie jest dość elegancka. Błękitna spódnica nadaje całości wyrazistości. Reszta jest już bardziej klasyczna. Czarny żakiet z suwakami jest dość uniwersalny, pasuje do wielu rzeczy i na różne okazje. To już trzeci żakiet w mojej szafie uszyty z takiego materiału. Osobiście uważam, że jest najlepszy jeśli chodzi o tę część garderoby. 


zdjęcia: Ania

żakiet: martofchina (tutaj) | top: H&M | spódnica: oasap (tutaj) | buty: prima moda | torebka: oasapZapraszam na swój Instagram. Tam będę na bieżąco dodawać zdjęcia z Emiratów Arabskich :)

InstagramFollow on Bloglovin