15 lipca 2015

Plaża nad Wisłą - sposób na lato w mieście

 Latem miasto potrafi być uciążliwe, dlatego każdy upalny weekend staram się spędzać w bardziej wakacyjnym otoczeniu. Przy okazji jednego z takich wypadów z moją Zuzą, zrobiłyśmy kilka zdjęć przy plaży nad Wisłą. Kolejny weekend zapowiada się równie upalny jak ten kiedy byłyśmy się opalać. Tym razem w planach mam krótki wypad nad Bałtyk. Już nie mogę się doczekać odpoczynku nad morzem!zdjęcia: Zuza

szorty: vintage + diy | bikini: f&f | sandały: new look

13 komentarzy:

 1. Oj, jak ja bym się na takiej plaży powylegiwała!

  OdpowiedzUsuń
 2. oddaj komuś te szorty, bo źle w nich wyglądasz.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Lubię je i zamierzam w nich chodzić, to czy innym się podobają czy nie podobają, nie ma żadnego wpływu na to co będę nosiła.

   Usuń
  2. szorty są w porządku, tylko nie pasują do Twojej figury. na instagramie masz świetne fotki i widać ładne, zgrabne ciało. a w tej stylówie wyglądasz na niską, barczystą osobę, bez kobiecych kształtów, a przecież tak nie jest. może mamy inne podejście do ubrań. ja wychodzę z założenia, że mają podkreślać atuty i maskować mankamenty. kiedyś też ubierałam wszystko co mi się spodobało, dzisiaj mam sporą dozę pokory w tym względzie.

   Usuń
 3. Ahh już niedługo odwiedzę to miejsce i nie mogę się doczekać;]

  OdpowiedzUsuń
 4. uwielbima tkie zdjęcia. bardzo mi isę podobają!

  OdpowiedzUsuń
 5. Skoro lubisz swoją figurę to czemu nia ma żadnego zdjecia normalnego, żeby było widać nogi z przodu? Tylko wszystkie w jakichś ujęciach z boku ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chyba już sama nie wiesz gdzie masz szukać problemu. Lubię swoją figurę. Wybieram zdjęcia, które są moim zdaniem najlepsze. Kto normalny staje na baczność do zdjęć?

   Usuń
 6. Wygląda jakbyś była na jakiś super wakacjach, a tu tylko Wisła :D

  OdpowiedzUsuń