17 stycznia 2018

Depilacja laserowa


Każda kobieta marzy by mieć idealnie gładkie ciało. Jak wiadomo wiążę się to z walką z niechcianym owłosieniem. Ci z Was, którzy śledzą na bieżąco moje Insta Story pewnie zauważyli, że niedawno zdecydowałam się na depilację laserową. W końcu, bo przymierzałam się do tego już kilka razy i niestety zawsze coś stało na przeszkodzie. Czasem wyjazdy, a to opalona skóra, albo po prostu przypomniało mi się dopiero latem. Styczeń to tak naprawdę ostatni dzwonek żeby wykonać taki zabieg i zdążyć przed wakacjami. 
Dziewczynom z Lublina i okolic polecam Gabinet kosmetyczny Cosmo. Co miesiąc jest tam inny “zabieg miesiąca”. W styczniu jest to właśnie depilacja laserowa, więc od cen regularnych (które i tak są bardzo atrakcyjne) odejmujemy jeszcze 25%. Warto się skusić. 

Co należy wiedzieć o depilacji laserowej.
1. Najlepszy czas do wykonania zabiegu to zima. Skóra nie może być opalona, ani wystawiana na słońce.
2. Zabieg nie należy do przyjemnych (jak każda depilacja), ale jest wyjątkowo skuteczny. Wykonanie lasera nie zajmuję też dużo czasu - w przypadku łydek jest to ok. pół godziny, pach - tylko dziesięć minut. Warto zacisnąć zęby i pozbyć się owłosienia raz a dobrze.
3. Laser wykonuje się mniej więcej co miesiąc. Po kilku zabiegach możemy cieszyć się gładką skórą. U niektórych wystarczą już cztery zabiegi, u innych może to być nawet dziesięć. 
4. Urządzenie działa najlepiej jeśli jesteście właścicielkami jasnej skóry i ciemnych włosów. 
5. Przed zabiegiem nie można wykonywać depilacji przez ok miesiąc. Dzień przed udaniem się do gabinetu kosmetycznego włosy trzeba ogolić.

Jeśli już zdecydowałyście się na taki zabieg koniecznie podzielcie się Waszymi doświadczeniami w komentarzu! Ja się z Wami podzielę swoimi spostrzeżeniami i efektami przed latem.
Wpis powstał we współpracy z Gabinetem kosmetycznym Cosmo.