30 listopada 2012

Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę

Dzisiejszy post powstaje po to by przypomnieć Wam, że już w najbliższą niedziele rusza akcja Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę. Do specjalnie oznakowanych miejsc możecie przynosić odzież, obuwie, zabawki, żywność długoterminową, słodycze, książki, ziemiopłody. Zgodnie z tradycją Akcji Sztaby organizują zbiórki z myślą o dzieciach w najbliższym otoczeniu.
Co roku staram się zebrać rzeczy do oddania. Bardzo lubię porządek w swojej szafie i jeśli śledzicie mojego facebook'a, wiecie, że dużo wolnego czasu poświęciłam ostatnio właśnie na sprzątanie. Teraz mam więcej miejsca i szafa jest lepiej zorganizowana, ale nie to jest tutaj najważniejsze. Dzięki temu znalazłam mnóstwo rzeczy, które oddam potrzebującym. Każdy z nas ma u siebie jakieś dawno zapomniane ubrania. U mnie znalazło się ich dość sporo :) Zachęcam i Was do przejrzenia ubrań. Możecie pomóc innym i przy okazji wasza szafa na tym skorzysta.
Akcja odbywa się w całej polce. W Lublinie zbiórka będzie prowadzona od godziny 10:00 do 15:00. Później dary można przynosić do siedziby Polskiego Radia Lublin, przy ulicy Obrońców Pokoju 2.
Więcej informacji znajdziecie na stronie: pdpz.pl


7 komentarzy:

 1. fajnie, że wspominasz o takich rzeczach na blogu :) nie miałam pojęcia, że jest taka akcja.. niestety nie ma jej w moim mieście.. :<

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo fajnie, że o tym piszesz

  OdpowiedzUsuń
 3. Nice!! The closet is so organized, well done dear :)

  GIVEAWAY on my blog:
  http://amulhereamoda.blogspot.pt/2012/11/first-giveaway-win-20-voucher-from.html

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja się zbieram do zrobienia porządków w szafie już od kilku tygodni i bardzo długo się wahałam, czy naprawdę chcę się tylu ubrań pozbywać - jestem do wielu z nich przywiązana, ale z drugiej strony... nie noszę ich, zajmują mi jedynie miejsce w szafie, a przecież komuś mogą się przydać!
  Niestety, nie mam pojęcia, gdzie mogę moje ubrania oddać biednym w Krakowie i będę musiała nieco poszukać... :(

  OdpowiedzUsuń
 5. Chętnie sama coś oddam ze swojej szafy :)) fajna to srawa i bardzo szczytna.

  OdpowiedzUsuń