17 stycznia 2018

Depilacja laserowa


Każda kobieta marzy by mieć idealnie gładkie ciało. Jak wiadomo wiążę się to z walką z niechcianym owłosieniem. Ci z Was, którzy śledzą na bieżąco moje Insta Story pewnie zauważyli, że niedawno zdecydowałam się na depilację laserową. W końcu, bo przymierzałam się do tego już kilka razy i niestety zawsze coś stało na przeszkodzie. Czasem wyjazdy, a to opalona skóra, albo po prostu przypomniało mi się dopiero latem. Styczeń to tak naprawdę ostatni dzwonek żeby wykonać taki zabieg i zdążyć przed wakacjami. 
Dziewczynom z Lublina i okolic polecam Gabinet kosmetyczny Cosmo. Co miesiąc jest tam inny “zabieg miesiąca”. W styczniu jest to właśnie depilacja laserowa, więc od cen regularnych (które i tak są bardzo atrakcyjne) odejmujemy jeszcze 25%. Warto się skusić. 

Co należy wiedzieć o depilacji laserowej.
1. Najlepszy czas do wykonania zabiegu to zima. Skóra nie może być opalona, ani wystawiana na słońce.
2. Zabieg nie należy do przyjemnych (jak każda depilacja), ale jest wyjątkowo skuteczny. Wykonanie lasera nie zajmuję też dużo czasu - w przypadku łydek jest to ok. pół godziny, pach - tylko dziesięć minut. Warto zacisnąć zęby i pozbyć się owłosienia raz a dobrze.
3. Laser wykonuje się mniej więcej co miesiąc. Po kilku zabiegach możemy cieszyć się gładką skórą. U niektórych wystarczą już cztery zabiegi, u innych może to być nawet dziesięć. 
4. Urządzenie działa najlepiej jeśli jesteście właścicielkami jasnej skóry i ciemnych włosów. 
5. Przed zabiegiem nie można wykonywać depilacji przez ok miesiąc. Dzień przed udaniem się do gabinetu kosmetycznego włosy trzeba ogolić.

Jeśli już zdecydowałyście się na taki zabieg koniecznie podzielcie się Waszymi doświadczeniami w komentarzu! Ja się z Wami podzielę swoimi spostrzeżeniami i efektami przed latem.
Wpis powstał we współpracy z Gabinetem kosmetycznym Cosmo.4 komentarze:

 1. Muszę się w końcu zdecydować na laser. Jakoś tak co roku odkładam...

  OdpowiedzUsuń
 2. Aniu a robisz całe nogi czy tylko łydki? Chciałam zrobić całość, ale trochę się boję, że to zajmie dużo czasu i do tego boli.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Teraz robiłam tylko łydki i kolana, zajęło to ok pół godziny.

   Usuń
 3. Depilacja laserowa, to najskuteczniejsza metoda dzięki której mozemy się pozbyć owłosienia. Szczególnie polecane sa lasery diodowe, np. Vectus. Zalecana jest seria zabiegowa - u kazdego kształtuje sie indywidualnie ale zazwyczaj jest to ok. 6 zabiegów. Zabieg szczególnie jest polecany osobą u których występuje problem nadmiernego owłosienia, wrastających włosów i zapalenia mieszka włosowego.

  OdpowiedzUsuń